Show Biz

Zhaklina i tha sa mirë që s’u martova me shqiptar, Luizi i kthehet: Asnjëri nuk është Zoti!

Zhaklina ka nderhyre dhe ka folur per situaten mes Luizit dhe Bledi Mane, ato debatet e para: “Po e beni pazar te gjese se gjalle aty. Ti Luiz nuk je padroni i shtepise aty, qe te merresh me te tjeret dhe te besh sikur vendos t’i.

Zhaklin Laktari - Luiz Ejlli - Kiara Tito
Zhaklin Laktari – Luiz Ejlli – Kiara Tito

Te gjithe jane per loje aty, sje ti Zoti i shtepise. Ti ke ndryshim maskilisti ndonjehere dhe shpesh. Je talur me femrat aty. Jo me kot dhe une sjam martuar me burre shqiptar por te huaj, sepse pikerisht per keto lidhje”.

Nderkohe, Luizi ka kthyer se “jemi ketu per loje dhe po luajme. Askush seshte Zot i askujt ketu brenda”. Nderkohe, Bledi Mane ka provokuar Maestron: “Ti je lojtar i forte dhe duhet te luash vete. Por ske pse tjetër”.

Ka nderhyre Kristi dhe i ka bertitur: “Je komplet ne kundershtim me ate qe po thua”. Zhaklina: “Mos bertit, pse bertet! Ti nuk po jep mundesi banorit te ri.

Nuk dua te ngre zerin, me ler te mbaroj. Jeni bere nje kor ju te katert aty dhe berthame. Nuk jeni human dhe nuk i jepni mundesi atyre qe kane hyre aty ne shtepi si te rinj.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *