Djali vret nënën në Rrogozhinë, e raportoi si vdekje natyrale
KronikëLajme

Djali vret nënën në Rrogozhinë, e raportoi si vdekje natyrale

‘Vranë një jetim të pafaj.’/ E goditën me makinë, pastaj me shkopa bejzbolli… flet xhaxhai i 18 vjecarit, rrënqeth me cfarë tregon
Kronikë

‘Vranë një jetim të pafaj.’/ E goditën me makinë, pastaj me shkopa bejzbolli… flet xhaxhai i 18 vjecarit, rrënqeth me cfarë tregon

Policia ngre alarmin: Kujdes! Çfarë të bëni nëse ju vjen ky mesazh në telefon…
Lajme

Policia ngre alarmin: Kujdes! Çfarë të bëni nëse ju vjen ky mesazh në telefon…

“I Masakruar Në Pyll, 100 M Larg Makinës Dhe Me Pantallonat E Ulur”, Si U Gjet I Vrarë Shqiptari Në Itali
Kronikë

“I Masakruar Në Pyll, 100 M Larg Makinës Dhe Me Pantallonat E Ulur”, Si U Gjet I Vrarë Shqiptari Në Itali

I ftohti apo i nxehti? Mjeku tregon kush e dëmton më shumë zemrën
Shkencë

I ftohti apo i nxehti? Mjeku tregon kush e dëmton më shumë zemrën

3 gratë e tij s’hapin gojën, mjeku Hasi: 16-vjeçaren s’e ka detyruar askush
Lajme

3 gratë e tij s’hapin gojën, mjeku Hasi: 16-vjeçaren s’e ka detyruar askush

Kirugu shfrytëzonte për prostitucion vajzën e tyre, prindërit e të miturës ishin në dijeni
Lajme

Kirugu shfrytëzonte për prostitucion vajzën e tyre, prindërit e të miturës ishin në dijeni

Një ngjarje e rëndë : 17-vjeçare varet pas ndarjes nga i dashuri
Lajme

Një ngjarje e rëndë : 17-vjeçare varet pas ndarjes nga i dashuri

“M’u shemb toka…”, zbardhet dëshmia e plotë e 50-vjeçarit shqiptar që vrau kunatin që i përdhunoi vajzën
Lajme

“M’u shemb toka…”, zbardhet dëshmia e plotë e 50-vjeçarit shqiptar që vrau kunatin që i përdhunoi vajzën

Humb Jetën Tragjikisht, 28-Vjeçarja Rrëzohet Nga Kati I 24-Të I Një Ndërtese Në Dubai
Bota

Humb Jetën Tragjikisht, 28-Vjeçarja Rrëzohet Nga Kati I 24-Të I Një Ndërtese Në Dubai

Tentoi të vriste babanë me sëpatë, RENEA arreston 35-vjeçarin në Shijak (VIDEO)
Lajme

Tentoi të vriste babanë me sëpatë, RENEA arreston 35-vjeçarin në Shijak (VIDEO)

Rama në Bavari: Shqipëria s’është zgjidhja për emigracionin ilegal, jemi të vegjël
Lajme

Rama në Bavari: Shqipëria s’është zgjidhja për emigracionin ilegal, jemi të vegjël