Show Biz

Luizi i rrëfen Kiarës dashurinë për Megi Topallin dhe tregon arsyen e ndarjes pas shumë vitesh dashuri

Luiz Ejlli eshte pa dyshim banori me i perfolur ne gjithe historine e zhvillimit te big brother. Klikimet me hashtagun luiz ejlli kane kaluar ne shifra rekord mbi 300 milion here

Luiz Ejlli eshte gjithmone lajmi i dites ne portalet kryesore te vendit si dhe ne cdo bisede normale mes shqiptareve. Karizmi i tij dhe humoret me banoret behen viral cdo dite.

Pervec anes se humorit Luizi shpeshher ndan dhe histori personale te jetes se tij. Gjate nje bisede me Kiaren ka treguar dhe rreth dashurise se pare.

Mes Kiara Titos dhe Luiz Ejllit po lind nje histori romance dhe jane ende ne fazat e para.

Kiara Tito - Luiz Ejlli -  Megi Topalli
Kiara Tito – Luiz Ejlli – Megi Topalli

Kiara duke u interesuar per jeten e Luizit e ka pyetur sa her eshte dashuruar ne jete

Kiara: Luiz sa here ke qene i dashuruar ne jeten tende?
Luizi: Vetem nje her te vetme!
Kiara: Po te pyes seriozisht tani
Luiz: Vetem nje her ka ndodhur dhe ka zgjatur me vite. Tani u shua sepse u ftoh dhe detajet do ti tregoj kur te dalim jashte. Vetem nje her kam ndier por u ftoh marrdhenia dhe shkuam drejt ndarjes. Detajet do i tregoj jashte por gezoj respekt

Kiara: Vetem nje her?
Luiz: Une vetem nje her po ti?
Kiara: Edhe une vetem nje her
Luiz: Nuk besoja te dashuria me shikim te pare por tani … (qesh)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *