AKTUALITET

VIDEO/ Deklarata tronditëse. Sali Berisha me sëmundje të rëndë, do vdesë në …

Një video është bërë virale në Tik Tok, ku një parashikuese në televizionin kombëtar Top Channel për një parashikim idiotesk ku shprehet se Sali Berisha do të ndërrojë jetë në fund të këtij viti si pasojë e një sëmundje të rëndë.

Kjo është vërtetësia e se ntelevizionet i japin hapsirë ccdo llojë idioti për të dalë dhe për të folur në media.

Moderatorët shprehen që shpresojmë mos të dalë si parashikim pasi bëhet fjalë për vdekjen e një personi.

@biondina_24

#foryou #fypシ

♬ suono originale – newsonline

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *