Lajme

Sot varrosen çifti që vdiqën tragjikisht dje në bjeshkët e Junikut

Sot do të varrosen çifti që humbi jetën dje tragjikisht në bjeshkët e Junikut varrosen sot nga ora 15:30 në varrezat e Rogopeqit.

Varrimi do të bëhet në orën 15:30, në varrezat e fshatit Rogopeqit.

Biznesmeni, Mic Tofaj dhe bashkëshortja e tij Fatlinda Maloku Tofaj kanë humbur jetën dje si pasojë e rrymës në një shtëpi në Junik./Arbresh.info/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *