Kronikë

Ishte duke marrë pensionin, i moshuari ndihet keq, ndërron jetë në spital

Ishte duke marrë pensionin por u ndje keq, ndërron jetë në spital 75-vjeçari.
Sipas policisë i moshuari ka qenë duke marrë pensionin në qytetin e Pogradecit, por është ndjerë keq dhe e kanë dërguar me urgjencë në spital.

75-vjeçari ndërroi jetë sapo mbërriti në spital ndërkohë që sipas informacioneve nga policia dyshohet të ketë ndërruar jetë për shkaqe natyrale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *