Kronikë

EMRAT/ Krimi brenda familjes në Tiranë, kush janë dy vëllezërit që ndërruan jetë

Mëngjesin e sotëm, një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë në zonën e Freskut, ku vëllai ka ka ekzekutuar me armë zjarri vëllanë, e më pas është vetëvrarë.

Krimi i rëndë brenda familjes ku vëllai ka vrarë vëllanë e më pas veten, ka tronditur qytetin e Tiranës mëngjesin e kësaj të enjteje.

Burime  bëjnë me dije se viktima kanë mbetur dy vëllezërit, Lulzim Cami dhe Vehao Cami.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *