Show Biz

(EMRI) As Bledi nuk doli gjë, ja kush pritet të hyrjë sonte në BBV për të rrëzuar Luizin nga froni

Sonte transmetohet në ekranin e Top Channel Big Brother Vip. Spektakli që ka thyer rekorde shikueshmërie.Por kush do ta lërë sonte shtëpinë?

Kqnal24 mëson eksluzivisht se Tea është ajo që do të lërë shtëpinë e Big Brother.Ajo ishte në nominim bashkë me Dea Mishel dhe Oltën, të nxjerra nga Kiara.

Spektakli do të shoqërohet me dinamika të shumta, ndërsa pritet që shtëpisë më të famshme në shqipëri t’i shtohet edhe Romeo Veshaj.
Produksioni i BBV ka rënë në hall me Luizin pasi fitorja e tij është e sigurt dhe nuk ka rival këtë sezon edhe pse ka pasur disa hyrje të reja.

Big Brother Vip Luiz Ejlli
Big Brother Vip Luiz Ejlli

Nuk është hera e parë që përflitet emri i Romeo Veshaj por deri tani s’ka pasur asnjë reagim nga ana tij dhe janë thjesht lajme portalesh.

Romeo e njeh mirë këtë format pasi vjet ka qenë Donaldi që shkoi deri në finale dhe Romeo e ka përjetuar thuajse njësoj pasi është angazhuar shumë për t’i dhënë mbështetjen maksimale binjakut të tij.

A do arrijë Romeo Veshaj ta ul famën e Luizit kjo mbetet për tu parë pasi deri më sot Luizi ka kuptuar çdo skemë të produksionit dhe i ka sfumuar të gjithë kundërshtarët.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *