Lajme

E Rëndë, Vetëvritet Me Armë Gjahu 84-Vjeçari Në Tiranë

Në Lundër, dyshohet se është vetëvrarë, me armë gjahu çifte, shtetasi H.Sh, 84 vjeç.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 21.12.2023, rreth orës 21:55, në Lundër, dyshohet se është vetëvrarë, me armë gjahu çifte, shtetasi H. Sh., 84 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *