Show Biz

E kemi pasur përpara syve!Zbulohet i dashuri ‘misterioz’ i Efit

Efi është padyshim një nga banoret më të dashura në këtë Big Brother Vip dhe dalja e saj e parakohshme nxiti nervozizëm tek publiku.

Ajo shpesh brenda shtëpisë përshëndeste të dashurin e saj të cilin nuk donte ta zbulonte,duke thënë vetëm se është ekonomist dhe ajo e thërriste “viçi”

Efi
Efi

U gjet viçi!
Dhe e njohim të gjithë pasi është një ish-i emisionit “Për’puthen ”
Quhet Bruno dhe ai vetë e ka pohuar në një intervistë për “Opening Up”
“Jam në një marrëdhënie dhe jam shumë i lumtur” janë fjalët e tij i cili me kokë pohoi se bëhet fjalë për bukuroshen Efi.

 

Bruno
Bruno

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *