Show Biz

VIDEO/ Xhensila Myrtezaj në super formë vetëm 1 muaj pas lindjes, e ‘djeg’ mbi karrige në festë

Këngëtarja e famshme Xhensila Myrtezaji ka treguar gjithmonë një kujdes për të ruajtur linjat perfekte të trupit.

E duket se as lindja e djalit të saj, rreth 1 muaj më parë nuk ka arritur të ndikojë aspak te pamja e saj fizike.

Gjatë festës së fundvitit, mbrëmjen e djeshme Xhensila është parë duke kërcyer mbi karrige nën ritmet e këngës greke dhe këngëtarja duket në super formë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *