Lajme

Video Pamje të frikshme nga aksidenti në Prizren, ku humbën jetën tre të rinj

Pamje të Tre personave qe  kanë humbur jetën tragjikisht në një aksident trafiku sonte në autostradën “Ibrahim Rugova”, raporton Gazeta Sinjali.

Sinjali raportoi sonte se viktimat që humbën  jetën janë Lordi Syla, Molos Delija dhe Nue Bibaj – të tre të moshave të reja.

Sinjalizues të Sinjalit kanë dërguar edhe pamje të frikshme në momentin kur ndodhë aksidenti, ku shihet një veturë teksa e humb kontrollin dhe godet kalimtarët.

Sinjali do të iu mbajë të informuar me detajet e reja

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *