Lajme

Lulzim Basha uron Krishtlindjen: Zoti na udhëheqtë drejt mirësisë, paqes dhe begatisë!

Kreu i PD-së Lulzim Basha, përmes një postimi në Facebook, ka uruar Krishtlindjen për të gjithë besimtarët e krishterë.

“Zoti na udhëheqtë drejt mirësisë, paqes dhe

Lulzim Basha
Lulzim Basha

begatisë për çdo shqiptar”, thuhet në urimin e Bashës.

Postimi:

Të dashur besimtarë të krishterë, ju uroj nga zemra Gëzuar Krishtlindjen!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *