Lajme

E rëndë në Tiranë/ Punëtori i ndërtimit bie nga kati i nëntë i ndërtesës dhe vdes

Një person ka gjetur ka humbur jetën tragjikisht pak minuta më parë.

Sipas raportimeve, ka rënë nga kati i 9-të i një pallati një punëtor i cili ka ndërruar jetë menjëherë.

Ngjarja e rëndë është shënuar tek “Universe City” në kryeqytet rreth orës 10:12 të mëngjesit të sotëm. Nuk ka ende informacion mbi identitetin apo moshën e viktimës.

Policia
Policia

“Më datë 22.12.2023, rreth orës 10:20, në rrugën “Gryka e Kaçanikut”, në një kompleks pallatesh në ndërtim e sipër, ka rënë nga lartësia ku ishte duke punuar shtetasi F. L., rreth 38 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, sqaroi policia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *