Show Biz

‘Për ty botën’, Donaldi bën dedikimin romantik për ditëlindjen e Borës

Moderatorja Bora Zemani feston sot ditëlindjen dhe mbush 32-vjeç. Mesa duket, urimin e parë e ka marrë nga partneri i saj, Donald Veshaj.

Ai ka postuar një foto të Borës në InstaStory, në të cilën ka shkruar: “Për ty botën”.

Siç e do tradita çdo vit, ditëlindjen e moderatores, Donaldi dhe vëllezërit shkojnë për ta festuar në një vend malor me borë.

Nuk kanë munguar urimet as nga mikja e saj Semi Jaupaj, apo Sara Hoxha.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *