Show Biz

Çifti i krijuar në BBVK shijojnë romancën e tyre me plot puthje e përqafime (VIDEO)

Çifti i parë i krijuar në Big Brother VIP Kosova, po vazhdojnë të shijojnë romancën e tyre si më së miri.

Kësisoj, derisa Kader dhe Lumbardhi gjendeshin në dhomën e grimit, dyshja po duheshin, afroheshin e shkëmbenin edhe puthje.

Njoftohuni me skenat në fjalë duke ndjekur videon në linkun e mëposhtëm

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *