KosovaKronikëLajme

Pamje të rënda të aksidentit në Hungari ku vdiqën dy mërgimtarë nga Kosova

Një aksident i rëndë komunikacioni në Hungari ua mori jetën dy të rinjve kosovarë, njërit nga Prizreni dhe tjetrit nga Celina e Rahovecit.

Viktimat ishin familjarë mes vete, teksa dyshohet se po udhëtonin për në Kosovë.

Lajmin për vdekjen e tyre e kanë konfirmuar edhe familjarët e viktimave.

Në fotot e publikuara shihet se aksidenti ka qenë tejet i rëndë pasi veturat janë bërë ‘llom’.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *