KronikëRajoni

Vrau kunatin pasi i përdhunonte prej 9 vitesh të bijën, zbulohen fotot e autorit dhe viktimës së krimit në Greqi

Zbulohen fotot e autorit dhe viktimës së ngjarjes tronditëse në Greqi, ku 50-vjeçari Fatmir Tarellari, vrau kunatin e tij, 33-vjeçarin Erjon Pelivani, pasi i kishte përdhunuar të bijën nga martesa e parë.

Ngjarja ndodhi në Volos të Greqisë, ndërkohë që e bija, tashmë 18-vjeç, i kishte rrëfyer të atit se 330vjeçari e përdhunonte sistematikish që nga mosha 9 -vjeçare dhe se e mbante në terror psikologjik pasi e kërcënonte vazhdimisht se do t’i publikonte foto dhe video të momenteve intime.

Autori Fatmir Tarellari
Autori Fatmir Tarellari
Viktima Erjon Pelivani
Viktima Erjon Pelivani

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *