Lajme

Orgji në banesën e mjekut, policia gjen video tronditëse në celularin e 42-vjeçarit: Marrëdhënie me të miturën dhe tre gratë e tij

Mësohen detaje të reja tronditëse pas arrestimit të mjekut 42-vjeçar Dervish Hasi në Tiranë, i cili akuzohet se shfrytëzonte si prostitutë një vajzë 16-vjeçare.

Hasi kishte edhe tre gra të tjera, dhe i kishte premtuar 16-vjeçares se ajo do të ishte gruaja e tij e katër.

Mësohet se mjeku 42-vjeçar i kishte premtuar adoleshentes së së shpejti ajo do të bëhej gruaja e tij. Gjithashtu mjeku kishte filluar të kishte marrëdhënie me të miturën që kur ajo ishte 14-vjeçe, madje për këtë kishin dijeni edhe prindërit e saj.

Por ajo që e bën edhe më tronditës ngjarjen e sotme është se mjeku 42-vjeçar e shfrytëzonte 16-vjeçaren për orgji, ku bashkë me tre gratë e tjera kryenin marrëdhënie.

Ai e merrte 16-vjeçaren tre deri katër herë në javë në banesën e tij dhe në momentin që kryenin marrëdhënie një nga gratë i filmonte, dhe më pas i shpërndanin në chatin e përbashkët që kishin.

Hasi i dyshuar dhe për krime të tjera

Hasi është një person i njohur për policinë. Me profesion mjek, ai ka qenë edhe i hetuar nga SPAK.

Prokuroria e Posaçme kishte dyshime se mjeku ishte i përfshirë në grupin që furnizonte me tritol dhe armëve snajper kriminelët brenda dhe jashtë vendit.

Ishte dëshmia e Enver Jamakut, i penduar i drejtësisë që nxori emrin e tij në pah. Madje mjetit të tij më herët i vendosën edhe tritol.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *