LajmeShow Biz

Ndahet nga jeta nëna e aktores Anna Lika! Motra e Inis dhe Ingrid Gjonit

Menaxheri i VIP-ave ka ndarë pak orë më parë një lajm të trishtë.

Motra e Inis dhe Ingrid Gjonit është ndarë nga jeta. Ilda Gjoni është nëna e akotores së njohur, Anna Lika.

Dyshohet se Ilda vuante ga një sëmundje e keqe me të cilën ka humbur betejën.

“Ahh moj Ilda Gjoni mke keput shpirtin me ke merzit shum, po ti ke qen gjithmon pozitive e dashur e gjendur, njeri me zemer te madhe dhe nuk e mendoja kur qe njerzit e mire te dashur zoti i deshte prane vetes, nuk kam fjale te pershkruaj dhimbjen dhe merzin per ty Ilda nuk doja kure qe keto fjale ti shkruaj per ty sepse nuk ka fjale ti do ngelesh gjithmone ne zemrat tona dhe do ngelesh gjithmon shembulli si nje mami dhe nje teze perfekte do na mungosh Ilda qofsh e xhenetit Lamtumur nga kjo bote te duam shume do na mungosh”, shkruan ai.

Ende nuk ka një reagim nga familjarët e të ndjerës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *