Lajme

Lëkundje tërmeti në Shqipëri, ndihet në disa qytete

Lëkundje tërmeti janë ndjerë në Shqipëri këtë të diel rreth orës 10:00.

Epiqendra e tërmetit 3.6 ballë, ka qenë deti Adriatik, ndërkohë që largësia ka qenë 32 kilometra larg Durrësit dhe 25 kilometra nga Lushnja.

Tronditja është ndjerë edhe në Kavajë, Peqin dhe zonat përreth.

Tërmet me magnitudë 3.8 në Shqipëri, ja ku ishte epiqendra
Tërmet me magnitudë 3.8 në Shqipëri, ja ku ishte epiqendra

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *