Lajme

E dhimbshme: Ky është viktima tjetër i aksidentit tragjik në Prizren

Tre persona kanë humbur jetën tragjikisht në një aksident trafiku sonte në autostradën “Ibrahim Rugova”, raporton Gazeta Sinjali.

Siç mëson Sinjali, tre viktimat janë të moshave të reja dhe dyshohet se vdiqën gjatë një gare me automjete.

Sinjalizues të Sinjalit kanë bërë me dije se përveç Lordi Sylës, i vdekur në këtë aksident ka mbetur edhe Molos Delija – po ashtu nga Gjakova.

Molos Delija, i cili humbi jetën tragjikisht në një aksident trafiku sonte në autostradën “Ibrahim Rugova”,
Molos Delija, i cili humbi jetën tragjikisht në një aksident trafiku sonte në autostradën “Ibrahim Rugova”,

Policia dhe të gjitha njësitë përkatëse ndodhen tashmë në vendin e ngjarjes.

Sinjali do të iu mbajë të informuar me detajet e reja./sinjali

Foto Pamje nga vendi ku ndodhi aksidenti tragjik në Prizren, tre të rinj humbën jetën.
Foto Pamje nga vendi ku ndodhi aksidenti tragjik në Prizren, tre të rinj humbën jetën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *