Lajme

Breçani telefonon djalin: Mos u prish me Vinin, shpërndajeni shpejt kokainën…

Zbardhen detaje të reja nga dosja e SPAK-ut ku Erzen Breçani interesohet se si po i shkojnë punët, djalit të tij, Eralbit në aktivitetin që po zhvillon në trafkun e kokainës nga Amerika Latine.

Erzen Breçani dhe Eralb Breçani
Erzen Breçani dhe Eralb Breçani

Ai i kërkon të mos prishet me Ervin Matën, kunatin dhe ta shpërndajnë shpejt drogën.

“Po ishalla ju ecen mbar…Po hajtmos e mendo se sa lek ban por vetem te mbarosh si pun…

A i kini te sigurta ne dalje qe i sistemoni i shpërndani shpejt…A vjen besi atje…” i thotë Erzen Breçani djalit.

/5pyetjet.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *