AKTUALITET

Aksident i shumëfishtë në Rrugën e Kombit, përplasen disa makina

Një aksident i shumëfishtë ka ndodhur në rrugën e Kombit paraditen e sotme.

Raportohet se disa automjete janë përfshirë në aksident dhe aksi rrugor është bllokuar tërësisht.

Një person raportohet se është plagosur lehtë nga përplasja e mjeteve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *