Lajme

Video Ndodh Në Fier! Ish-Gruaja Dhunon Burrin Në Mes Të Qytetit

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur paraditen e sotme në qendër të qytetit të Fierit.

Ish-gruaja ka dhunuar bashkëshortin e saj duke i bërë presion deri në momentin kur situata ka agravuar dhe qytetarët kanë lajmëuar policinë.

Uniformat blu, të cilat kanë mbërritur në vendin e ngjarjes i kanë shoqëruar të dy në komisariatin e Fierit.

Ll.Rr, i shokuar nga sjellja e ish-bashkëshortes ka patur edhe probleme shëndetësore.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *