Show Biz

Olta bën mashtrimin e madh për manipuluar lojën, produksioni sërish hesht dhe nuk merr asnjë masë ndaj saj

Big Brother është ndër formatet më të pëlqyera në vend. Personazhet e arritur kanë fituar simpatinë dhe sipërfaqen e publikut, duke mbërthyer para ekranit me orë dhe ditë të tëra.

Pas daljes së Armaldos, në shtëpi ka pllakosur trishtimi, heshtja dhe lotët. Olta u mërzit më shumë nga të gjithë banorët dhe u përlot.

Ajo u shpreh se nuk e priste fare këtë vendim, ndërsa disa prej tyre mendojnë se janë gjë, mes tire edhe Kiara. Olta: Nuk e prisja daljen e Maestros, është e sigurtë që nuk qëndron. Më prek shumë akoma që Luizi pas gjithë fushatës që bëri për të parë jashtë është kaq i qetë dhe i lumtur.

Luiz: Për ty e bëra Olta. Tani nuk ke as më ke flet dhe as me kë rri. Është loja ime, e bëj si të dua. Kjo lojë portokall është, mundësia që vjen dhe kjo është në dorë.

Olta kishte në dorë biletën e Armaldos dhe në momentin kur ajo hapi biletën nuk e bëri transparente por tha se bileta përmban STUDIO SHTËPI. Në të vërtetë u krijua vetëm konfuzion dhe Oltës u kërkua të nxirrte biletën para kamerave dhe në të vërtetë bileta shkruan VAJTJE.

Ky ishte një hap i hapur i Oltës për të manipuluar prodhimin për të kthyer Armaldon në shtëpi pasi u prek shumë nga dalja e tij. Edhe pse mashtroi publikisht ndaj oltës nuk u mor asnjë masë ndërshkuese nga produksioni.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *