Lajme

“Lot e dhimbje”, familjarët e Liridona Ademajt në rivarrimin e saj

Sot është rivarrosur trupi i Liridona Ademajt, e cila u vra mizorisht të mërkurën në Prishtinë.

Ajo fillimisht ishte varrosur në fshatin Cërmjan të Gjakovës, mirëpo pasi dyshohet që burri i saj,

Sot është rivarrosur trupi i Liridona Ademajt, e cila u vra mizorisht të mërkurën në Prishtinë.
Sot është rivarrosur trupi i Liridona Ademajt, e cila u vra mizorisht të mërkurën në Prishtinë.

Naim Murseli, kishte porositur vrasjen e saj, familja e të ndjerës kishte kërkuar që ajo të zhvarroset prej aty dhe të rivarroset në fshatin e saj të lindjes, në Rracaj.

FOTO| Motra e Liridona Ademajt publikon bisedën me të ndjerën, kërkon drejtësi
FOTO| Motra e Liridona Ademajt publikon bisedën me të ndjerën, kërkon drejtësi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *