KronikëShow Biz

Humb njeriun e shtrenjtë, Marina Fara rrëqeth me mesazhin prekës:Sot bashke me ty iku nje pjese e zemres dhe

Marina  Fara ka humbur njeriun e dashur dhe ka bërë një njoftim në rrjetin social Instagram. Me nje koment prekës ajo komenton për ndarjen nga jeta të gjyshit të saj të dashur.

 

Në statusin  e saj në instgram marina fara ka shkruar  “Sot bashke me ty iku nje pjese e zemres dhe e shpirtit tim???? U prehsh ne paqe gjyshi im shoku im ❤️???????? me kepute shpirtin …Varrimi neser ne 12:30 ne fshatin Drenove”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *