Show Biz

Ganiu – opinionistëve: Sa keq dukeni, prej lloqit më të hijshëm u kisha ndërtu, çka paska bë Ramushi (VIDEO)

Ish konkurrenti i vet eliminuar nga Big Brother VIP Kosova, Gani Gërmia është shfaqur sonte në spektaklin ‘Prime’ të këtij formati televiziv.

Ganiu porsa ka filluar komunikimin me nikoqirët dhe opinionistët, kishte një koment thumbues për këta të fundit.

“Më thoshit ‘a e ke pa veten në pasqyrë?’, por ju qenkit shumë të këqij more, prej lloqit më të hijshëm u kisha ndërtu, kush më paska qesh, suphanallah. Ndoshta Brikenda ka humbur shumë, veç çka paska bë Ramushi…”, ka thënë Ganiu.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *