KronikëShow Biz

Eli Fara në zi! Këngëtarja korçare humb familjarin e shtrenjtë: Mi preve krahët…

Këngëtarja Eli Fara ka humbur ditën e sotme babain e saj. Ka qenë vetë këngëtarja korçare që ka ndarë lajmin e trishtë me ndjekësit në rrjetet sociale.

“U prehsh ne paqe babai im i shtrenjte! Mi preve krahet!!! Do me mungosh shume!!”, shkruan Eli Fara.

Edhe vajza e saj, Marina Fara ka bërë një postim prekës për gjyshin: “Sot bashke me ty iku nje pjese e zemres dhe e shpirtit tim! U prehsh ne paqe gjyshi im shoku im me kepute shpirtin ..”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *