Lajme

(Deklarata) Kiara Konfirmon indirekt lidhjen me Roni Kokën ish këshilltarin e Ramës dhe djalin e biznesmenit të fuqishëm Durrsak

Në informacionin që u transmetua në Kiara Titos ishte një lajm për Butrint Imerin dhe një tjetër për Roni Kokën, i cili është përfolur si dhe dashuria e moderatores.

Këto informacione iu dhanë Kiarës si avantazh duke qenë se ka qenë liderja e shtëpisë gjatë javës që lamë pas.

Por si i priti Luiz Ejlli këto lajme? Gjatë një jete me banorët, ai është biseduar se nuk i intereson se çfarë ka bërë Kiara para se të njihej ajo që ka jetuar dhe është mëse normale.

Këngëtari ka marrë se atij i intereson vetëm pjesa pas 24 dhjetorit, ku u njohën bashkë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

“Ja kam thënë dhe Kiarës. Unë mërzitem për çfarë mund të ndodhë nga data 24 Dhjetor e këtej, se ça ka ndodhur më përpara…ti nuk ke ardhur nga qielli, ke pasur një jetë, ke pasur një lidhje, dy, tri, pak rëndësi ka.

Nuk e kam ndërmend as t’ja numëroj as ti them qysh, kur, si, tek. Do me fol vetë se ka ndonjë traumë, ndonjë siklet, ndonjë ankth? Ma thuaj se ndoshta lirohesh, është pjesë e saj. Ama çfarë ka pasur ka pasur. Unë nuk jam i kulluar, për t’i kërkuar llogari asaj unë duhet të jem i kulluar për vete”, tha Luizi.

Kiara në momentin kur Luizi ka përmendur Roni Kokën duke iu referuar si deputeti ka folur duke thënë Mos e komento mos fol për të. Kjo ka ngritur dyshimet se ai është ishi i Kiarës dhe është marr si konfirmim reagimi i saj.

Nëse Kiara sdo kishte lidhje me kishte reaguar se janë ka portalesh por nuk preferojnë komentet ashtu sic ka thën edhe për Butrintin. Kujtojmë se në media është aluduar se Kiara ka lidhje me Roni Kokën dhe brenda Big Brotherit deri në momentin e lidhjeve me Luizin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *