Lajme

Aksident me vdekje gjatë natës në Bypass-in e Fierit, vdes kalimtari

Aksident me vdekje gjatë natës në Bypass-in e Fierit. Ngjarja ndodhi orës 03:00. Burime zyrtare nga policia“.

Aksident me vdekje gjatë natës në Bypass-in e Fierit, vdes kalimtari
Aksident me vdekje gjatë natës në Bypass-in e Fierit, vdes kalimtari

Rreth orës 03:00, në Bypass_in e Fierit, automjeti tip “Volvo” me drejtues shtetasin O. D., 31 vjeç, banues në Vlorë, ka aksidentuar me pasojë vdekjen një shtetas, rreth 65 vjeç, ende i paidentifikuar.
U shoqërua drejtuesi i mjetit në Komisariat, me të cilin po kryhen veprimet procedurale. Grupi hetimor po punon për identifikimin e shtetasit që ka ndërruar jetë dhe për zbardhjen e shkakut të aksidentit.”, thuhet në njoftimin e policisë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *