Kosova

Rast tjetër i rëndë: Një burrë në Fushë Kosovë ther me thikë bashkëshorten e tij

Një rast tjetër i rëndë ka ndodhur sonte në Fushë Kosovë, ku një person po dyshohet se ka therur me thikë bashkëshorten e tij.

Siç merr vesh kanal24 albania, viktima tashmë është dërguar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës për trajtim mjekësor dhe akoma nuk dihet gjendja e saj shëndetësore.

Posa Policia ka arritur në vendin e ngjarjes i dyshuari është arrestuar dhe tashmë është shoqëruar në stacion policor për intervistim

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *