Show Biz

Era Istrefi dhe Amir Rrahmani e nisin vitin pranë njëri-tjetrit, shfaqen më të dashuruar se kurrë

Era Istrefi dhe Amir Rrahmani janë një nga çiftet më të përfolura në vend.

Vera e vitit 2023 ka qenë stina më me fat e përfaqësuesit të Kombëtares së Kosovës, Amir Rrahmani dhe këngëtares së njohur, Era Istrefi, pasi dyshja kanë filluar rrugëtimin e tyre të përbashkët të dashurisë.

Vetë këngëtarja e njohur, Era Istrefi, gjatë muajit korrik ka konfirmuar se është në një lidhje dashurie me futbollistin e Kombëtares së Kosovës, Amir Rrahmanin.

https://www.instagram.com/eraistrefi/?utm_source=ig_embed&ig_rid=35351639-be03-4450-8734-a34b367d0712&ig_mid=4638BE59-3C53-475E-A0C0-C4EB220E7ADD

Edhe së fundmi, Era dhe Amiri shfaqen se bashku në koncertin ku mori pjesë edhe Era, teksa kjo e fundit ka publikuar edhe disa imazhe.

Çifti shfaqen mjaft simpatik dhe të dashuruar, ndërsa nuk kanë munguar as komentet e shumta pozitive.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *